Bulgaaria

BULGAARIA - Kuldsed liivarannad

 

GoAdventure

BULGAARIA   

 

Suvehooajal 2014.a. lendame Varnasse neiljapäeviti, hooaeg 29.05.2014-18.09.2014 (viimane tagasilend).

Varajase tellija soodustus:
1 etapp: 22.11.13-31.12.13 soodustused kuni 50%
2 etapp: 01.01.14-31.01.14 soodustused kuni 30%
3 etapp: 01.02.14-28.02.14 soodustused kuni 25%

Maksetingimused:
• Kui broneering vormistatakse perioodil 22.11.13-31.12.13 ettemaks 10% kahe päeva jooksul peale broneerimist, ülejäänud summa hiljemalt 30 päeva enne reisi algust.
• Kui broneering vormistatakse perioodil alates 01.01.14-31.01.14 ettemaks 20% broneeringu maksumusest kahe päeva jooksul peale broneeringu kinnitust, ülejäänud summa hiljemalt 30 päeva enne reisi algust.
• 100% reisi maksumusest peab olema tasutud hiljemalt 30 päeva enne reisi.

 

NÄIDIS ERIPAKKUMISED

 


PLISKA 3*+

hind al.  382 €  / 7 ööks
toitlustamise tüüp: BB
peredele sobilik

Küsi pakkumist
   
EDELWEIS 4*

hind al.  415   / 7 ööks

toitlustamise tüüp: HB
peredele sobilik
Küsi pakkumist
   
MELIA GRAND HERMITAGE 5*

hind al.  460   / 7 ööks
toitlustamise tüüp: BB
peredele sobilik
Küsi pakkumist

 

HINNAS:

- Lend Tallinn- Antalya/Varna -Tallinn (Türgi lennuinfo)
- Toitlustus lennu ajal (lennu ajal pakutakse reisijatele  sooja toitu, jooke ja desserti. Lastele pakutakse lennul lastetoitu)
- Transfeerid lennujaamast hotelli ja tagasi
-  Majutus 7-ks ööks valitud hotellis, valitud toitlustusega (BB, HB, ALL, UAI)
- Reisiesindaja teenused kohapeal

 

MÜÜGITINGIMUSED:
- Hind alates kehtib inimese kohta kaheses toas
- Pakkumine kehtib kuni kohti jätkub
- Soodushinnaga kohtade arv piiratud. Reisikorraldaja jätab endale õiguse muuta hinnakirju

Tähelepanu! Antud hindadega on piiratud arv tube.


Kampaania hinnad on inimese kohta kaheses toas!

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bulgaaria valivad oma puhkusepaigaks sagedasti mitte üksnes need, kes soovivad lõbusalt ja odavalt rannamõnusid nautida, vaid ka need, keda huvitavad kultuur, ajaloolised ja arheoloogilised mälestised ning loodusimed. Perepuhkus Bulgaarias Musta mere ääres on hea valik, mille muudavad veel paremaks teenuste ja toodete soodsad hinnad.
Bulgaaria köidab puhkajaid maheda mäestikukliima, lõhnavate männimetsade, kuldsete peeneliivaliste mererandade ning puhta ja vaikse smaragdikarva Musta merega, mille soolasus on kaks korda väiksem kui Vahemere oma. Musta mere parimates kuurortides pakutakse taskukohaseid ja rahulikke puhkusevõimalusi erinevale maitsele. Aktiivse puhkuse eelistajatel on Bulgaarias võimalik järele proovida kõikvõimalikud veespordialad, samuti saab siin tegeleda ratsutamise ja keegliga.
Bulgaaria kuurortides leidub ohtralt tervisekeskuseid, mida armastavad külastada need, kes ihkavad puhkuse ajal mitte ainult päikesest rõõmu tunda ja rannamõnusid nautida, vaid erinevate looduslike raviprotseduuridega ühtlasi ka tervist parandada.
Ka neile, keda köidab ööelu on Bulgaaria kuurortides erinevad ahvatlused: siin on palju ööklubisid, baare, kasiinosid ning mitmeid meelelahutusüritusi.
Bulgaaria kuulsamad kuurordid on Golden Sands, Sunny Beach, St Konstantin, Nessebar ning Obzor.

 

Golden Sands - Kuldsed liivad.
Bulgaaria kuulsaim ja populaarseim puhkusepaik on romantilise nimega kuurort Golden Sands. See kuurortlinn asub Varnast 18 km kaugusel põhjas. Siinne peene kollase liivaga mererand on 3,5 km pikk ja kohati koguni kuni 100 m laiune. Merevesi on selge ja puhas. Golden Sandsi territooriumil on 17 mineraalveebasseini, lisaks mitu tervisekeskust, kus pakutakse erinevaid taastusraviteenuseid.
Golden Sandsi menukust mõjutab osaliselt kindlasti tõsiasi, et linn on tunnistatud riigi puhtaimaks kuurordiks. Golden Sands on kuurordi laitmatu ökoloogilise puhtuse säilitamise eest pälvinud rahvusvahelise sinise lipu märgi. Siinsed rohelised pargid, kullakarvalise peene liivaga mererannad ning kristallselge meri muudavad Golden Sandsi imetoredaks puhkusepaigaks. Kuurordis on ideaalsed tingimused loodud ka spordisõpradele – siin on jahid, kaatrid, paadid, vesijalgrattad, veesuusad, samuti tennise-, korvpalli- ja käsipalliväljakud, keeglisaalid ning ratsutamisplats. Golden Sandsis on 2003. aasta suvel rajatud veelõbustuspark.
Golden Sands on siinse rannikuala elavaim kuurort, mistõttu on linn noorte turistide üks meelispuhkepaiku – kuurordis on kasiino, ajaviiteteater, arvukalt restorane, ööklubisid, varieteesid ning kaupluseid. Linnas on ligikaudu 80 uut ja rekonstrueeritud hotelli, mis kõik on erahotellid.
Tänu võrratutele supelrandadele, arvukatele baaridele ja kõrtsidele ning romantilisele ja õdusale ümbruskonnale on Golden Sands saanud puhkajate lemmikkuurordiks. Siinne soe suvi võimaldab külastajatel päikesevanne võtta maist oktoobrini. Kuurordi keskmine suvine õhutemperatuur ulatub 27°C-ni. Rahulik ja puhas merevesi püsib soe nii päevasel kui ka õhtusel ajal – keskmine veetemperatuur on 24–25°C.

St Konstantin
St Konstantin asub Varnast 10 km kaugusel. See on Bulgaaria esimene rahvusvaheline rannakuurort, mille rajamist alustati 1948. aastal. 1993. aastani tunti St Konstantini Družba nime all. Kuurort meelitab puhkajaid oma pehme kliima, kuldsete liivarandade, mineraalveeallikate ja modernse infrastruktuuriga. St Konstantini tasub külastada mitmel põhjusel – erilise kliima, maheda meretuule, jaheda ja värskendava õhu, saja-aastaste viigipuude, küpressi- ja pärnalõhna ning arvukate mineraalveeallikate pärast. Kogu see looduslik rikkus mitte ainult ei lõõgasta, vaid ka ravib. Kuurort ootab külastajaid aastaringselt.
St Konstantin on tuntud vanade traditsioonide ja külalislahkuse poolest. St Konstantin on väike omaette asetsev kuurort, mis pakub suurepärast võimalust rahus ja vaikuses puhata ning lõõgastuda. Külastajad saavad siin mööda pargi alleesid jalutada, meres supelda ning rannas päikese käes mõnuleda. Õhtuti kutsuvad mitmesugused restoranid turiste maitsvaid rahvusroogi mekkima või folklooriprogramme jälgima.

 

 

 

 

 

 

 

Obzor
Obzor jääb Varnast 60 km kaugusele lõunakaarde. Linna rajasid Antiik-Kreeka meremehed. Muistsetel aegadel tunti Obzori Heliopolise (Päikeselinna) nime all. Hiljem sai Heliopolisest kuulus roomlaste kindluslinn. Tänapäeval on Obzor populaarne Musta mere kuurort, kus on 1 km pikkune avar ja kena liivarand. Selles õdusas kuurordis on elav ja kirev kesklinn, mis pakub külastajatele rohkete meelelahutusvõimalustega muljeterikkaid puhkusepäevi.
Linna kõrval laiub 6 km pikkune liivarand (see on Sunny Beachi ja Golden Sandsi vahel pikim liivarand). Suurepärasele asukohale vaatamata ei ole see kuurort isegi tipphooajal ülerahvastatud.

Nessebar.
Asukoht: 20km põhja Burgasest
Alus: Rocky poolsaar (vanalinn)
Rannad: 2 randa uue linna läheduses. Ilusad rannad on ka Sunny Beach resordis vaid 2 km kaugusel Nessebari keskusest.
Turismi hooaeg: juuli ja august.
Majutus: vanalinnas on peamiselt  privaat toad ja väga vähesed pere hotellid, uues linnas on palju toredais hotelle ja ka isiklik elu.
Üldised muljed: Suurepärane valik!!!
Mida teha: Siin on kõik võimalik! Ajalooliste hoonete ja ajaloomälestiste kõrval on vaiksed restoranid , moodsad kohvikud ja klubid. Bulgaaria suurim ranna kuurort Sunny Beach, mis on ainult 3 km kaugusel, pakub palju lõbustusi ja suurepärast öö elu.
Internet: Laialdaselt saadaval interneti kohvikutes nii uues kui ka vanas linnas..
Nessebar asub musta mere ääres väiksel poolsaarel, mis on seotud maismaaga ainult tänu maakitsikusele. Linn on tegutsenud juba rohkem kui 9000 aastat. Nessebar on olnud kreeka polis ja Rooma koloonia.  Linn jaotub praegu kaheks osaks – vanalinnaks ja uueks linnaks.
Nessebar on poolsaarel tuntud tänu vanalinnale. Kõige rohkem ja tuntumad hooned on kirikud mis pärinevad 11. – 14. Sajanditest.
Mõned kirikud on uskumatult kaunite fassaadide ja interjööridega ja ka kõige paremini säilinud kogu balkani poolsaarel. Vanim neist on Sveti Ioan Krastitel, mis ehitati 10.-11. Saj.
Tänaseks on taastatud vanalinna romantiline atmosfäär: kitsad munakivi tänavad, väiksed väljakud, keskaegsed kivist ja puidust majad, kingitustepoed, pubid, kõrtsid ja armsad lilleaiad.
 
Sunny Beach
Sunny Beach on vaieldamatult Lõuna-Bulgaaria Musta mere äärse rannikuala suurim ja elavaim kuurort, mis paistab silma oma madalate hindade poolest. Kuurordis on väga vähe püsielanikkonda. Sunny Beachi põhjaserva ääristab Stara Planina mäestik. Varna lennujaamani on siit 100 km.
Sunny Beach on võrratu paik puhkuse veetmiseks – siin on 6 km pikkune kuldse liivaga rand, puhas vesi, vaikne smaragdikarva meri ja värske õhk.
Spordisõpru ootavad siin erinevad veespordi harrastamise võimalused: purjekad, purjelauad, veesuusad, kaatrid, skuutrid jms. Rannamõnudele pakuvad vaheldust head tenniseväljakud, tennisekool, ratsutamisväljak koos ratsutamiskooliga, keegliklubi ning minigolfi- ja rannavõrkpalliväljakud. Teravate elamuste eelistajatele on kuurordis kasiinod. Siinsed enam kui 300 restorani ja taverni (mis pakuvad külastajatele ka folklooriprogramme), lisaks kõrtsid, kohvikud, ööklubid, baarid ja varieteed on kõik üksnes turistide päralt, et nood end alati hästi tunneksid ning siinseist kokakunsti meistriteostest osa saaksid. Öömelu kestab ehast koiduni. Kuurordis ootab teid kõikjal euroopalik teenindus ja sõbralik keskkond.
Sunny Beachis pööratakse erilist tähelepanu laste aktiivsele puhkusele – siin on nende jaoks tenniseväljakud, erinevad ajaveetmisvõimalused spordikoolis ning ööpäevaringselt avatud lasteaiad. Pisikestele puhkajatele korraldatakse sageli mitmesuguseid pidusid, kõikvõimalikke mänge ning lastediskosid. Siinsetel toitlustusettevõtetel on laste jaoks erimenüüd.
Suvel on Sunny Beachi keskmine õhutemperatuur 24–30°C, veetemperatuur 20–26°C. Selles Bulgaaria kuurordis saate nautida sooja ja puhast mineraaliderikast merevett ning värskendavaid merebriise.

BULGAARIA - SUNNY BEACH`IL KORTERMAJUTUS!

Lisaks teistele Bulgaaria tootele pakume nüüd ka Bulgaarias korterite rentimise võimalust.
Korterid asuvad Musta mere ääres Sunny Beachil, mis on populaarseim kuurort Bulgaarias Euroopa turistide seas. Sunny Beach´i ääristab 6 km pikkune ja üle 50 m lai kuldse liivaga rannariba. 3 km pikkune lai rannapromenaad on ääristud rohkete kohvikute, baaride, restoranide ja poekestega.         

Miks korterid?
Korter on mõnus alternatiiv hotellile, kus nt lastega pere peab tihti võtma 2 tuba. Korterisse mahub kokku 4 inimest ning hind on fikseeritud ja inimeste arvust ei sõltu. Kokku renditakse 6 kahetoalist korterit.
Eestlastele kuuluvad korterid paiknevad 2008 aasta suvel ehitatud majas, mis asub 400m kaugusel rannast ja umbes 10 min jalutuskäigu kaugusel ööelust ja keskusest. Majal on suur bassein lamamistoolidega, jõusaal, saun jm.
Korterid on kõik kahetoalised (laia voodiga magamistuba ja koos kööginurgaga elutuba, kus on lahtikäiv diivan kahele) ja täielikult sisustatud. Kõik elamiseks vajali (voodipesu, rätikud, nõud, pliit, külmik, kohvimasin jne) on olemas. Toitlustamist hinnas ei ole.

Täpsemat infot korterite, maja ja Sunny Beachi kohta lugege siit


Rendihind korteri kohta on 785 EEK/öö olenemata inimeste arvust. Max 4 inimest mahub ühte korterisse.
Lühim rendiperiood on 3 päeva.

Korteri rentimisel kauemaks, kui 1 nädal, toimub pesuvahetus ja koristus iga nädala järel. Nädala sees koristust ja linadevahetust ei toimu.

Hinna sees ei ole muid teenuseid peale majutuse ja kõige selle, mis korteris on. Söögid, transfeerid, lennud tulevad lisaks.

 


 

 

Küsi lisa: asap@asaptravel.ee